Iwona Guzowska – kobieta o sercu wojownika, wielokrotna mistrzyni świata w kick-boxingu, pierwsza Polka, która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym i uzyskała tytuł Ironmana. Posłuchajcie audycji Olgi Kozierowskiej “Sukces Pisany Szminką” w chillizet!

„Co sprawia, że jedni ludzie odnoszą ponadprzeciętne sukcesy, tryskają radością, optymizmem, radzą sobie w najtrudniejszych momentach, a inni żyją z dnia na dzień, właściwie wegetują, ani trochę nie wierząc w siebie?
Czy to kwestia szczęścia? A może jakichś cech wrodzonych? Czy też rodziny, która stwarza dzieciom równe szanse, wspiera je na każdym kroku, wprowadzając w pełną sukcesów dorosłość? A co jeśli warunkiem sukcesu są trudne doświadczenia, konieczność walki o przetrwanie każdego dnia, już od tych najwcześniejszych?” – zastanawia się Iwona Guzowska w swojej książce „Najważniejsza decyzja”.

Olga Kozierowska rozmawia z nią w radio chillizet o jej drodze do sukcesu, zdobywaniu kolejnych szczytów, walce o to, co w życiu ważne i odwadze, by mimo wątpliwości, sięgać po więcej.

Przeczytaj całość: https://sukcespisanyszminka.pl/audycja-olga-kozierowska-iwona-guzowska/

лобановский классмежресничкачехлы дляdeffotiondressesfr.sunnicТунян

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.